اسپینینگ-سایتک-مدلCytech-YK-BKS1704.jpg

یکی از وسایل ورزشی که به افراد برای چربی سوزی و کالری سوزی پیشنهاد می شود دوچرخه ثابت است که این افراد می تواند عضلات خود را با این وسیله تقویت کنند . یکی از مدل های دوچرخه ثابت که افراد می توانند به صورت حرفه ای از آن استفاده کنند دوچرخه ثابت سایتک مدل YK-BKS1704 می باشد. این دوچرخه ثابت با کیفیت و دارای طراحی مدرن و منحصربفردی می باشد. 

دوچرخه ثابت سایتک مدل YK-BKS1704 می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند. سطح مقاومت دوچرخه ثابت به صورت درجه ای تنظیم می شود و دیگر قابلیت های دوچرخه ثابت سایتک مدل YK-BKS1704 تنظیم زین و فرمان می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های دوچرخه ثابت سایتک مدل YK-BKS1704 پدال های با کیفیت و دارای نگه دارنده پا می باشد همچنین در این مدل از دوچرخه ثابت، جرخ هایی برای حمل راحت تر و بهتر استفاده شده است. 

ویژگی های دیگر دوچرخه ثابت سایتک مدل YK-BKS1704 شامل نگهدارند بطری آب، سنسور اندازه گیری ضربان قلب، اهرم تنظیم فشار سختی تمرین جدید و بسیار راحت، صفحه نمایش و . می باشد.

فروشگاه کورش اسپرت، یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه لوازم ورزشی در کشور می باشد که برای مشتریان و خواستاران این مدل دوچرخه ثابت خدمتی فراهم کرده است که می توانند بدون مراجعه حضوری به فروشگاه و تنها با مراجعه به سایت فروشگاه کورش اسپرت به آدرس https://kouroshsport.com، مشخصات فنی و عکس های دستگاه را مشاهده نمایند و بصورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنند. 

کوروش اسپرت  دوچرخه ثابت   

ماساژور پا    صندلی ماساژور   تردمیل  اسکی فضایی  ماساژور گردن  


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال دانلود کتاب pdf مدرسه شاد هر چی تو ذهنتونه این وبلاگ منبع تونه معجزه خدا آموزش عملی طراحی منبع تغذیه سوییچینگ Pics and Arts مجله آشپزی و پخت کیک و غذاهای خوشمزه ذهن خلاق Music Tag iran1010